Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris

Apie mus

Mes tikime, kad kiekvienas asmuo turi galimybę pagerinti savo kūno linijas, sveikatą ir  užtikrinti maksimalų kūno funkcionavimą. Kiekvienas žmogus turi potencialo ir galimybių pasiekti aukštų rezultatų. Ambermix yra čia, kad padėtų Jums kurti Jūsų pergalę!

Vartotojai šiuo metu gali tikėtis naujų produktų asortimento, naujų formulių ir įdomių skonio naujovių. Ambermix produktų linija siekia suteikti geriausius maisto papildus, kurie tenkintų Jūsų  mitybos poreikius.

Ambermix produktai - tai geriausia sudėtis su geriausia įsisavinimo forma, sukurta taip, kad galėtumėte pasiekti geriausių rezultatų, nepriklausomai nuo to, kokia fizine veikla užsiimate. Skaitydami apie Ambermix maisto papildus, nesurasite etiketėje informacijos apie kenksmingas medžiagas, nes mes suteikiame Jums geriausios kokybės ingredientus ir labiausiai veiksmingas  dozes. Ambermix produktus sukūrė tam, kad patenkintų Jūsų poreikius ir padėtų išpildyti  Jūsų tikslus.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku