Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau

Ar apimtims sumažinti užtenka tik sporto?

Sportas ar kita aktyvi fizinė veikla yra puikus būdas išlikti sveikiems ir energingiems. Be viso to, tai padeda džiaugtis ir gražesnėmis kūno linijomis. Vis dėlto, norint efektyviai sumažinti kūno apimtis vien sporto dažniausiai nepakanka – tam būtina taisyklinga mityba, o kartais ir papildų, tokių kaip BCAA vartojimas. Taigi, į ką atkreipti dėmesį norint pasiekti ilgalaikių rezultatų?

Subalansuota ir pilnavertė mityba

Norėdami greitų rezultatų žmonės pakankamai dažnai renkasi drastiškus sprendimus – alinantį sportą ir griežtus mitybos apribojimus. Visgi, tai nėra pats geriausias pasirinkimas tokiu atveju. Labai svarbu išlaikyti sveiką protą ir imtis apgalvotų veiksmų. Vienas iš pirmųjų – tinkama mityba, kurioje turėtų būti pakankamai mums reikalingų maisto medžiagų: baltymų, angliavandenių ir riebalų. Gaunant tinkamą jų kiekį, organizmas yra pilnai aprūpinamas, todėl mažiau norisi saldumynų ar kitų menkaverčių produktų.

Tais atvejais, kai su maistu gaunamų medžiagų nepakanka, gali padėti ir BCAA vartojimas. Šie papildai suteikia visas nepakeičiamąsias amino rūgtis, kurios būtinos sveikam organizmo funkcionavimui ir:

  • užtikrina baltymų sintezę ir raumenų atsistatymo procesus po treniruotės,
  • padeda palaikyti pastovią gliukozės koncentraciją kraujyje,
  • gali padėti sumažinti riebalinę masę,
  • padeda palaikyti gerą širdies ir kraujagyslių veiklą ir t. t.

Nepakeičiamosios amino rūgtys svarbios kiekvienam, o ypač sportuojantiems ir norintiems atsikratyti papildomų kilogramų.

Norėdami numesti svorio kai kurie visiškai atsisako riebalų ir drastiškai sumažina angliavandenių naudojimą, tačiau tai nėra sveika. Šios medžiagos yra būtinos siekiant išlaikyti ne tik pakankamą energijos kiekį, bet ir hormonų balansą. Sveikieji riebalai, kuriuos galima gauti valgant avokadus, alyvuoges ir įvairius riešutus, labai svarbūs gerai skydliaukės veiklai.

BCAA vartojimas padeda aprūpinti organizmą nepakeičiamosiomis amino rūgštimis. Kalbant apie angliavandenius, rekomenduojama rinktis mažesnio glikemijos indekso (GI) produktus, kurie pasisavinami organizmo lėčiau. Taip išvengiama greito, tačiau trumpalaikio gliukozės kiekio kraujyje padidėjimo, kas nėra sveika.

Pakankamas vandens ir elektrolitų kiekis

Tikriausiai mažai kam kyla abejonių, kad vanduo yra būtinas siekiant palaikyti gerą savijautą – juk tai visų kūne vykstančių procesų pagrindas. Be to, pakankamas jo kiekis gali padėti sureguliuoti mitybą ir išvengti alkio. Intensyviai

sportuojant ir prakaituojant iš organizmo pasišalina ne tik vanduo, bet ir tam tikri elektrolitai (kalis, magnis, kalcis ir pan.). Taigi, norint sumažinti kūno apimtis praverčia ne tik BCAA vartojimas, bet ir mineralais praturtinti papildai.

Siekiate tobulo kūno ir norite savo mitybą papildyti naudingomis medžiagomis? Tuomet „Ambermix“ produktai yra tai, ko jums reikia. Rinkitės iš plataus mūsų asortimento jau dabar: taupykite laiką ir apsipirkite patogiai!