Registracija per Facebook
 • Valiuta:
  • $ - Doleris

Sveika mityba

Kategorijos
 • Sportas – aktyvi veikla, kurios metu organizmas patiria nemažą stresą. Tam, kad nepristigtų jėgų, o kūnas lengviau atsistatytų po krūvio, svarbi subalansuota mityba. Joje turėtų netrūkti visų pagrindinių maistinių medžiagų: angliavandenių, riebalų, baltymų. Pastarieji turi didžiulę reikšmę visoms gyvybinėms organizmo funkcijoms. Itin aktyviai sportuojant vien maisto gali nepakakti, todėl praverčia baltymai sportui, gaunami su papildais. Taigi, kokius produktus įtraukti į savo mitybą, kad ji būtų kuo pilnavertiškesnė?

 • Sportas ar kita aktyvi fizinė veikla yra puikus būdas išlikti sveikiems ir energingiems. Be viso to, tai padeda džiaugtis ir gražesnėmis kūno linijomis. Vis dėlto, norint efektyviai sumažinti kūno apimtis vien sporto dažniausiai nepakanka – tam būtina taisyklinga mityba, o kartais ir papildų, tokių kaip BCAA vartojimas. Taigi, į ką atkreipti dėmesį norint pasiekti ilgalaikių rezultatų?

 • 2019-08-20

  Sportuoti kiekvienas pradedame dėl skirtingų priežasčių. Galbūt norime sulieknėti, pagražinti kūno linijas, pagerinti fizinę formą ar tiesiog gyventi sveikiau. Tačiau, nepaisant noro gyventi sveikai, sportuojantieji dažnai susiduria su įvairių naudingų medžiagų trūkumu organizme.

 • 2018-08-27

  Abi dietos, tiek moterų, tiek vyrų, naudoja Ambermix produktus. Taip pat, ir sezoninius/vasarinius maisto produktus.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku