Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau

Papildai – meškos paslauga ar būtinybė?

Maisto papildai – daug klausimų ir nuomonių visuomenėje kelianti tema. Dažnai gana nepagrįstai kalbama apie tai, kad sporto papildai – blogai, tačiau iš maisto negaunant reikiamų medžiagų vis tiek griebiamasi vitaminų ar paprasčiausiai nežinoma, kur ieškoti problemos. Tiesa ta, kad sportuojantiems papildai reikalingi, tačiau jie svarbūs ir pasyvesnį gyvenimo būdą gyvenantiems asmenims.

Kodėl papildai svarbūs sportuojančiam žmogui?

Aktyviai gyvenančiam ir daug sportuojančiam žmogui svarbi ne tik pilna maistinių medžiagų, subalansuota mityba, bet ir papildomi vitaminų bei mineralų šaltiniai. Sportuodamas žmogus išprakaituoja daug skysčių, o su jais iš organizmo pasišalina ir būtiniausi mineralai. Ypač svarbūs yra kalis ir magnis, reikalingi visapusiam organizmo funkcionavimui. Sporto papildai aktyviems žmonėms – būtini. Su maistu ne visada pavyksta gauti visų reikiamų medžiagų, be to, gaminti gali tapti sunku, kai gyvenimo būdas – įtemptas ir greitas. Tokiu atveju papildai bei vitaminai padeda lengvai palaikyti gerą sveikatą, visapusę savijautą bei energingumą.

Ne tik stiprina imunitetą, bet ir padeda pasiekti tikslus

Optimalus vitaminų ir mineralų kiekis organizme padeda užtikrinti, kad jūsų imunitetas būtų stiprus ir atsparus įvairioms ligoms, infekcijoms. Jei sportuodami nesirūpinsite sveikata bei tinkama mityba, trūks svarbiausių medžiagų – nusilpsite, o rezultatai bus nepasiekti. Ambermix.lt asortimente rasite kiekvieno poreikiams tinkančių maisto papildų, vitaminų bei mineralų. Tokie sporto papildai kaip proteinas padės jums neprarasti raumenų audinio po intensyvių treniruočių, užtikrins, kad greičiau pasieksite savo tikslą ir išliksite sveikesni.

Papildai – pagalba kiekvienam

Nors gali atrodyti, kad papildai sportui reikalingi tik itin aktyviems žmonėms, kai kurie jų tipai pravers kiekvienam, su maistu negaunančiam pakankamai organizmui svarbių medžiagų. Pavyzdžiui, multivitaminų kompleksai geriau jaustis padės bet kuriam žmogui – juose esantys komponentai gali padėti stiprinti imunitetą, gerinti smegenų veiklą. Žinoma, visus papildus derėtų vartoti derinant kartu su subalansuota mityba ir laikantis nurodytų dozių – tai jokiu būdu negali tapti maisto pakaitalu. Aukštos kokybės „Ambermix“ sporto papildai sportininkams padės lengviau užsiauginti raumenų masės ar numesti svorio, o pasyvesniems žmonėms – jaustis gerai, išlikti energingiems.

Ne visuomet verta aklai tikėti nepagrįstomis nuomonėmis, ypač kai kalba sukasi apie sveikatą. Aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms papildų reikia ne tik dėl to, kad greičiau pasiektų sportinius tikslus, tačiau ir dėl to, kad kūnas nepatirtų per didelio streso intensyviai sportuojant. Derindami sveiką mitybą, aktyvų gyvenimo būdą ir jums būtiniausius papildus nesunkiai pasieksite geros savijautos balansą.