Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau

Gaineriai

Gaineris - ypač gerai subalansuotas, visavertis baltymų ir angliavandenių mišinys, sudarytas iš aukščiausios kokybės ingredientų. Čia esantys angliavandeniai padeda grąžinti normalią raumenų funkciją (susitraukimą) po labai intensyvios ir (arba) ilgos treniruotės ir dėl to pasireiškus raumenų nuovargiui ir išsieikvojus glikogeno atsargoms griaučių raumenyse.

Gainerio privalumai:

  • „Muscle Mass Maker“ pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų. Jo sudėtyje yra išskirtinis visaverčių baltymų ir angliavandenių mišinys.

  • „Muscle Mass Maker“ puikiai tinka visiems, nesvarbu, ar Jūs užsiimate sportu profesionaliai, ar esate pradedantieji, mėgėjai.
  • „Muscle Mass Maker“ pasižymi maloniu skoniu ir idealia tekstūra. Šis gaineris lengvai sumaišomas ir nepalieka gumulėlių, todėl jo vartojimas – patogus ir greitas.

Gainerio vartojimas

„Muscle Mass Maker“ gainerį vartojimas labai paprastas: sumaišykite 70g produkto su 300–400ml vandens arba pieno.

Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojame gerti kokteilį 1–1,5 valandos prieš treniruotę ir iškart po treniruotės. Jeigu norite veiksmingesnio rezultato, kokteilius galima vartoti ir ne treniruočių dienomis, 1–3 porcijas tarp valgių.