Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau

Vitaminai, mineralai

Subalansuota mityba - geros savijautos pagrindas. Tačiau geriems rezultatams pasiekti vien jos nepakanka. Sportas, mityba bei papildomos naudingosios medžiagos - derinys, kuris padės jums laikytis sveiko gyvenimo būdo.

Ir profesionalams, ir mėgėjams

Įvairūs vitaminai ir mineralai būtini tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams. Svarbu paminėti, jog jie reikalingi ir nesportuojantiems žmonėms – gaudami reikiamą kiekį vitaminų ir mineralų pasirūpinsite geresne viso organizmo veikla.

Internetinėje parduotuvėje Ambermix.lt pateikiamas platus įvairių vitaminų ir papildų asortimentas. Vitaminas C ir multivitaminų kompleksai - tinkami kiekvienam. Cinkas, magnis, B6, aminorūgštys – itin svarbūs, gerai organizmo veiklai.

Padės pasiekti kiekvieno tikslą

Sportuojant svarbus kokybiškas poilsis – „Ambermix“ pasiūloje rasite produktų, kuriuose yra melatonino, ši medžiaga padeda mažinti laiko, reikalingo norint užmigti, trukmę. Taip pat svarbu - sveikai maitintis bei neapkrauti savo kūno per dideliu fiziniu krūviu, taip išvengsite traumų tikimybės ir pervargimo.

Neginčytina nauda

Kartais, iš kasdien vartojamų maisto produktų, nepavyksta gauti visų naudingų medžiagų. Tuomet vitaminai ir papildai tampa tikru išsigelbėjimu. Vitaminai sportuojantiems turėtų būti:

  • pasirenkami atsakingai. Visuomet verta pasidomėti sudėtinėmis medžiagomis bei jų savybėmis;

  • derinami su jūsų gyvenimo būdu. Vitaminus ir papildus rinkitės atsižvelgę į savo fizinį aktyvumą, sporto tikslus, gyvenimo būdą, mitybą;

  • vartojami ir derinami kartu su sveika, pilnaverte ir subalansuota mityba, nurodytomis rekomenduojamomis dozėmis. Bet kokie vitaminai ir papildai turėtų būti vartojami teisingomis dozėmis. Tai maisto papildas, ne pakaitalas – dėl to svarbu pilnavertė mityba.

Pristatymo galimybės

Vitaminai sportuojantiems, užsakyti iš Ambermix.lt, pasieks jus per porą darbo dienų. Užsakymą atsiimti galėsite artimiausiame „Omniva“ paštomate, arba prekes į namus ar pasirinktą vietą, pristatys kurjeris. Apmokėti galite internetine bankininkyste, bankiniu pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, pristatymo metu.