Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau

Apsipirkimas El. parduotuvėje

Kaip pirkti produktus ?

Prekių sąraše išsirinkite produktą, paspaudus jo nuorodą, turite galimybę pasirinkti norimą skonį (1) bei kiekį (2). Pasirinkus spausti - "Pirkti".

 

Atlikus šiuos veiksmus, su visomis užsakomomis prekėmis, spauskite krepšelio ikoną (1) ir "Užsakyti" (2).

 

Krepšelio apžvalgoje spauskite mygtuką "Tęsti".

 

 

Šiame žingsnyje galite pasirinkti registravimasi, prisijungimą jau esant prisiregistravus arba pirkimą suvedant duomenis.

Atliekant užsakymą, turite pasirinkti:

Pristatymo būdą (1): atsiimti prekybos vietoje, pristatymas į namus (suvesti tikslius adreso duomenis) arba į OMNIVA paštomatą (nepamirškite pasirinkti). 

Apmokėjimo būdą (2).

Tuomet spauskite - "Tęsti" (3).

Paskutiniame lange, galite pasitikrinti savo užsakymo informaciją (jeigu yra reikalinga - ją pakoreguoti). Perskaitę privatumo politiką - pažymėkite varnelę ir spauskite "Pirkti".

 

Būsite nukreipti į jau suformuotą Užsakymą. Jeigu pasirinkote mokėjimą el. bankininkyste, spauskite mokėti ir atlikite mokėjimą. Kilus neaiškumams, skambinkite - 868166660. Padėsime rasti sprendimą! 

Ar galima už prekes mokėti grynaisiais?

Taip. Atsiskaityti grynaisiais galite, pasirinkus pristatymo būdą - į namus. Atsiskaitymas vykdomas kurjeriui pristačius prekes.