Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris

Mokėjimo metodai

Kategorijos
Mokėjimo metodai

Mistertango - Ambermix.lt  el. parduotuvėje įdiegta Mistertango.lt apmokėjimų sistema. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, galėsite atsiskaityti norimo banko el. bankininkystę. Užsakymo patvirtinimas užtrunka iki 1-2 val. (savaitgaliais 1 d.).

  • "Mistertango" yra elektroninių pinigų įstaiga, kurios veiklą kontroliuoja Lietuvos bankas, ribotos veiklos licencija Nr. 2.
  • Mistertango greitasis mokėjimas paremtas Jūsų internetinės bankininkystės prisijungimu, dėl to tai yra vienas saugiausių mokėjimo būdų internete.
  • Informacija, kuri naudojama jungiantis prie internetinės bankininkystės (kliento atpažinimo kodas, slaptažodis), yra šifruojama ir nėra saugoma.
  • Jungiantis naudojamas saugus Mistertango ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims.

Atsiskaitymas paprastu banko pavedimu ( gausite rekvizitus (duomenys) pavedimui )

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą per 2 (dvi) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti  užsakymo numerį. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs šį atsiskaitymo būdą, nesumoka už prekes per 2 (dvi) darbo dienas.

Mūsų rekvizitai:

Gavėjas:  UAB „Laktopolis“

Įmonės kodas: 123456789

Banko pavadinimas: Luminor Bank AB

Banko sąskaita: LT09 2140 0300 0385 9212

Banko kodas: 21400

SWIFT kodas (užsieniui):   NDEALT2X

Tai patogus būdas atsiskaityti tiems kas nelaiko pinigų banko sąskaitoje. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą.

(Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nepatogumų siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip sutaupysite laiko ir sau, ir kurjeriui.). Kurjerių tarnyba už šią paslaugą ima papildomą  paslaugos mokestį, kuris yra įtraukiamas į bendrą užsakymo sumą.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku