Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau

Pristatymas

Atsiėmimas prekybos vietoje - nemokamas.

Prekių pristatymas į Omniva paštomatus.

 

Pristatymo kaina, į Lietuvos OMNIVA paštomatus:  2.00€.

Perkant virš 40€, pristatymas į OMNIVA paštomatus - nemokamas.

 

Pristatymo laikas 1 - 3 darbo dienos. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose siuntos gali būti pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos ne daugiau nei 7 dienas, nuo pristatymo datos. 

 

Omniva paštomatų Lietuvoje sąrašas - paštomatai.

 

Siuntos atsiėmimas

Atsiimant siuntą, paštomate pasirinkite kalbą ir spauskite „Atsiimti siuntą“. Įveskite pranešimu ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį kodą. Įvedus kodą, automatiškai atsidaro paštomato durelės. 

 

Siuntos sekimas internete

Įveskite šešiaženklį atsiųstą kodą į siuntos sekimo laukelį svetainėje www.omniva.lt ir stebėkite Jūsų siuntos kelią. 


Siuntų saugojimo laikotarpis

Paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad prekė jau yra Omniva terminale. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „Siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama atgal. 

Pristatymas į namus per kurjerius

Pristatymas per kurjerių tarnybas:

1. Atsiskaitant paprastu bankiniu pavedimu ar elektronine bankininkyste - 2.00 € (pristatymas Lietuvos teritorijoje) (Nemokamas pristatymas nuo 60 €).
2. Atsiskaitant grynais kurjeriui, kaina - 4.00 € (COD) (pristatymas Lietuvos teritorijoje) (Nemokamas pristatymas nuo 60 €).
 

Šio pristatymo laikas 2-3 darbo dienos. Prekės pristatomos darbo valandomis (nuo 8 h iki 17 h), tad prašome nurodyti adresą, kuriuo būnate šiomis valandomis. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris susisieks su Jumis bei įspės, kada bus pristatytas siuntinys.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl, priimant prekes, būtina su savimi turėti ir darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).  

SVARBU: Jeigu esate pasirinkę apmokėjimo būdą - "Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (COD)", atvykus kurjeriui, prašome turėti tikslią pinigų sumą.

Užsakant daugiau nei 20 kg. - prašome su mumis prieš tai susisiekti info@ambermix.lt arba telefonu: +370 681 66660.