Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris

Pristatymas

Kategorijos
Pristatymas

Pristatymo kaina Lietuvos OMNIVA paštomatuose : AKCIJA 1.50 € (mokant paprastu pavedimu į banką) 

Perkant virš 40€ pristatymas į OMNIVA paštomatus 0.00 €

Pristatymo laikas 1 - 3 darbo dienos. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose siuntos gali būti pristatomos ir šeštadieniais. Tai būtų - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Utena. Siuntos saugomos ne daugiau nei 7 dienas nuo pristatymo datos. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento su savimi turėti nereikia.

Omniva paštomatų Lietuvoje sąrašas vietos:

Omniva ->>> paštomatai

Siuntos dydis

Didžiausias Omniva siuntinio svoris – 30 kg.
Didžiausi siuntos matmenys:  39a cm x 38p cm x 64i cm

Prekės, sunkesnės nei 30kg arba viršijančios didžiausius leistinus matmenis, į paštomatus pristatomos nebus. Užsakant vienu metu kelias prekes yra skaičiuojamas bendras siuntos svoris ir matmenys.

Siuntos atsiėmimas

Atsiimant siuntą primiausiai reikia paštomate pasirinkti kalbą ir paspausti „Atsiimti siuntą“. Tada įvesti pranešimu ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį kodą. Įvedus kodą automatiškai atsidaro paštomato durelės. 

 

Siuntos sekimas internete

Įveskite šešiaženklį atsiųstą kodą į siuntos sekimo laukelį svetainėje www.omniva.lt ir stebėkite jūsų siuntos kelią. 


Siuntų saugojimo laikotarpis

Paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad prekė jau yra Omniva terminale. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į siuntėjui. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

VENIpak kurjeriai Pristatymas į Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkija ir kitas Europos šalis.

Pristatymas per kurjerių tarnybą VENIpak:

1. Atsiskaitant paprastu bankiniu pavedimu 2.00 € (pristatymas Lietuvos teritorijoje) (Nemokamas pristatymas nuo 60 € )

2. Atsiskaiant per Mistertango.lt  (greitas pavedimas) pasirinkus avo el. banką 2.70 €   (pristatymas Lietuvos teritorijoje) (Nemokamas pristatymas nuo 60 € )
3. Atsiskaitant grynais kurjeriui kaina 3.00 € (COD) (pristatymas Lietuvos teritorijoje) (Nemokamas pristatymas nuo 60 € )
4. Pristatymas Latvijos teritorijoje mokant paprastu pavedimu 7.00 €  (iki 20 kg 0.08 m3)
5. Pristatymas Estijos teritorijoje mokant paprastu pavedimu 7.00 € (iki 10 kg 0.08 m3). Dėl didesnių užsakymų kreiptis sales@ambermix.eu
6. Pristatymas Lenkijos teritorijoje 14.00 € ( iki 30 kg 0.09 m3 ). Dėl didesnių užsakymų kreiptis sales@ambermix.eu
7. Kitos Europos šalys sales@ambermix.eu

Mūsų patikimas partneris VENIpak užsakytas prekes pristato į visus Lietuvos, Lenkijos, Latvijos bei Estijos miestus ir kaimelius (dėl pristatymo į Kuršių Neriją prašome susisiekti išpradžiu su mumis sales@ambermix.eu ). Prekės Jums ar Jūsų nurodytam asmeniui bus įteiktos tiesiai į rankas.
Šio pristatymo laikas 2-3 darbo dienos  Lietuvos ir Latvijos teritorijoje, 2-4 darbo dienos Estijos teritorijoje, 2-5 darbo dienos Lenkijos teritorijoje. Prekės pristatomos darbo valandomis (nuo 8h iki 17 h), tad prašome nurodyti adresą kuriuo būnate šiomis valandomis, tai gali būti darbo adresas, namų adresas ar kitas adresas. Prieš pristatydamas prekes kurjeris susieks su Jumis bei įspės, kada bus pristatytas siuntinys.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl priimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).  
SVARBU: Jeigu esate pasirinkę apmokėjimo būdą - "grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (COD)", atvykus kurjeriui, prašome turėti tikslią pinigų sumą.

Pristatymas į kitas Europos šalis:
Dėl kainų prašome rašyti individualiai sales@ambermix.eu

Užsakant daugiau nei 20 kg. prašome su mumis prieš tai susisiekti sales@ambermix.eu arba telefonu: +370 681 66660

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku